נכנסת להארכה: טוויטר תאפשר פרסום סרטונים של 140 שניות

Home/כתבות, עידכונים/נכנסת להארכה: טוויטר תאפשר פרסום סרטונים של 140 שניות

נכנסת להארכה: טוויטר תאפשר פרסום סרטונים של 140 שניות

עד כה הוגבל אורכם של סרטוני וידיאו שפורסמו ברשת החברתית ל-30 שניות. הגדלת הזמן גם תושת על שירות Vine ובמקביל טוויטר תאפשר ליוצרים לקבל כסף מהסרטונים בשתי הפלטפורמות

טוויטר הולכת בדרכן של רשתות חברתיות נוספות ושמה דגש רב יותר על תחום הווידיאו: החברה הודיעה היום (ד') על מספר שינויים שאמורים להפוך את פרסום הסרטונים למשתלם יותר עבור היוצרים. השינוי העיקרי הוא הגדלת מגבלת הזמן הקיימת על משך הסרטונים מ-30 שניות ל-140 שניות. הגדלת משך הזמן תקפה גם לסרטונים שיפורסמו על פלטפורמת Vine שגם היא שייכת לטוויטר.

טוויטר הוסיפה כי היא תחל לשלם ליוצרים של סרטונים פופולריים ב-Vine דרך תכנית Amplify Open program. לסרטוני המשתמשים תוצמד פרסומת קצרה לפני תחילת הניגון – מה שיאפשר לרשת החברתית לחלוק אחוז מההכנסה על הפרסום עם היוצר. לא ברור אם תוכנית זו תורחב גם למשתמשים של טוויטר.

במקביל השיקה החברה אפליקציה חדשה בשם Twitter Engage שתאפשר לבעלי חשבונות עם מספר עוקבים גדול במיוחד לנהל את הציוצים שלהם ביעילות ולקבל משוב עליהם.

השינויים האחרונים מגיעים לאחר העלייה בפופולריות של שירותי הווידיאו של אינסטגרם, פייסבוק וסנאפצ'אט. החברה דיווחה על גידול של כמעט 50% בכמות הסרטונים שמועלים לרשת מאז תחילת השנה.

בטוויטר שוקלים גם לאפשר למשתמשים בעלי גישה לכלי עריכה ופרסום מקצועיים לפרסם סרטונים באורך של עד 10 דקות. לשם השוואה, מגבלת הזמן על סרטונים בפייסבוק היא 45 דקות , באינטסגרם היא כ-60 שניות ובסנאפצ'אט לא ניתן לפרסם סרטונים של יותר מ-10 שניות.

קרדיט לכלכליסט.

By | 2016-07-04T10:08:12+00:00 יולי 4th, 2016|כתבות, עידכונים|0 Comments

About the Author:

WhatsApp chat
דילוג לתוכן